Bazos.pl - Ogłoszenia
... ogłoszenia dla każdego
Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Dom i ogród >

Pozostałe


Lista ogłoszeń
Wyświetlono 121-140 ogłoszeń z 183
Cena
Lokalizacja
Wyświetlono
Okap kuchenny drewniany obramowanie debowe

Okap kuchenny drewniany obramowanie debowe

- [5.5. 2026]
Unikatowe okapy kuchenne dla niepowtarzalnych kuchni. Wybierz kształt, podaj wymiary i do dzieła! Poza kształtem i wymiarami możesz również wybrać gatunek drewna i jego ewentualną obróbkę, czy okap ma być gładki lub z namalowanym ręcznie motywem. Możliwy odbiór osobisty lub wysyłka kurierem (o ...


2 900 zł
Poznański
62-095
59 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Okap kuchenny rustykalny vintage

Okap kuchenny rustykalny vintage

- [5.5. 2026]
Unikatowe okapy kuchenne dla niepowtarzalnych kuchni. Wybierz kształt, podaj wymiary i do dzieła! Poza kształtem i wymiarami możesz również wybrać gatunek drewna i jego ewentualną obróbkę, czy okap ma być gładki lub z namalowanym ręcznie motywem. Możliwy odbiór osobisty lub wysyłka kurierem (o ...


2 900 zł
Poznański
62-095
47 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Okap kuchenny na wymiar

Okap kuchenny na wymiar

- [5.5. 2026]
Unikatowe okapy kuchenne dla niepowtarzalnych kuchni. Wybierz kształt, podaj wymiary i do dzieła! Poza kształtem i wymiarami możesz również wybrać gatunek drewna i jego ewentualną obróbkę, czy okap ma być gładki lub z namalowanym ręcznie motywem. Możliwy odbiór osobisty lub wysyłka kurierem (o ...


2 900 zł
Poznański
62-095
60 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Obraz wyładunek barki Claude-Joseph Vernet włoska reprodukcj

Obraz wyładunek barki Claude-Joseph Vernet włoska reprodukcj

- [5.5. 2026]
Piękny reprodukcja Claude-Joseph Vernet wyładunek barki. Włoska reprodukcja uszlachetniona ręcznie fakturą malarską. Claude-Joseph Vernet w 1753-63 na zlecenie króla Francji Ludwika XV namalował cykl 24 obrazów przedstawiających porty francuskie. Wymiary obrazu bez ramy 67,5 cm x47,5 cm z ramą ...


220 zł
Jasielski
38-220
44 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Hak transportowy Meva

Hak transportowy Meva

- [5.5. 2026]
Produkowany przez firmę Meva hak transportowy Meva jest w naszej ofercie sprzedaży, w ilości: 2 sztuk. Ciężar pojedynczej sztuki wynosi 6,0 kg. Hak transportowy Meva służy do przenoszenia żurawiem elementów szalunkowych systemów Alu Star, Star Tec i Star Tec XT Meva. Nośność haka transportowego Me ...


99 zł
Warszawski zachodni
05-083
37 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Pojemnik

Pojemnik

- [4.5. 2026]
Jest to utrzymany w stylu de cupage pojemnik , który oprócz funkcji dekoracyjnej pełni funkcję użytkowa.


100 zł
Kętrzyński
11-400
89 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Sprzedam pilnie to co na zdjęciu

Sprzedam pilnie to co na zdjęciu

- [3.5. 2026]
Burnisher tennant USA Numatic szorowarka 230 volt Maszyny do mielenia zboża Rower spalinowy Żywiec 518710531


100 zł
Żywiecki
34-326
63 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Ogrodniczki  robocze  białe .

Ogrodniczki robocze białe .

- [2.5. 2026]
Spodnie, ogrodniczki robocze na szelkach. Białe .Nowe ,z mocnej, trwałej tkaniny .Cena 60 zł. W sprzedaży także ogrodniczki białe i kolorowe używane -po 40 zł /sztuka .Tania odzież robocza -nowa i używana ,artykuły bhp. ,Wrocław ,ul Sępa Szarzyńskiego 82 .Tel 601 696740.


60 zł
Wrocław
50-334
28 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Złożenie gotowej wiaty

Złożenie gotowej wiaty

- [2.5. 2026]
Dzień dobry kupiłam gotową wiatę 3x5. Potrzebuje wykonawcy który ją złoży i postawi na plytkach chodnikowych (tez do ułożenia)


Zaproponuj
Olkuski
32-300
32 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Sprzedam monetę 20 groszy z roku 1978 r., używana.

Sprzedam monetę 20 groszy z roku 1978 r., używana.

- [30.4. 2026]
Sprzedam monetę 20 groszy z roku 1978 r., używana, kontakt tel. 664212612, odbiór osobisty, cena 15 zł.


15 zł
Piekary Śląskie
41-940
66 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Sprzedam żyrandol

Sprzedam żyrandol

- [29.4. 2026]
Sprzedam żyrandol mogą zamienić na drzewo opałowe okolice dobrej Nowogardzkiej


500 zł
Goleniowski
72-212
46 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Sprzedam lustro duże

Sprzedam lustro duże

- [29.4. 2026]
Sprzedam lustro wysokości z deskom 180 ser 100 wysokości lustra 160 ser 80 okolice dobrej Nowogardzkiej


350 zł
Łobeski
72-211
35 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Parasol ogrodowy przyścienny

Parasol ogrodowy przyścienny

- [28.4. 2026]
Półparasol idealny do ustawienia przy ścianie ,rozpiętość 180cm,stabilna, mocna dekoracyjna podstawa.


150 zł
Słupski
76-251
61 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Kopuła geodezyjna 35m2. Glamping - zadaszenia basenu.

Kopuła geodezyjna 35m2. Glamping - zadaszenia basenu.

- [28.4. 2026]
Przedmiotem ogłoszenia jest konstrukcja kopuły geodezyjnej, która stanowi podstawę do zbudowania kopuły glampingowej 35m2, zadaszenia basenu czy stworzenia niezależnej przestrzeni użytkowej (off-grid). Jej kształt inspirowany jest świętą geometrią, co sprawia, że wewnątrz odczuwalny jest naturalny ...


9 500 zł
Wrocław
50-001
126 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Syndyk masy upadłości zaprasza do nabycia asortymentu i wypo

Syndyk masy upadłości zaprasza do nabycia asortymentu i wypo

- [28.4. 2026]
Syndyk masy upadłości zaprasza do nabycia asortymentu i wyposażenia sklepu meblowego w Lublinie. Meble tapicerowane, z litego drewna, narożniki, krzesło, fotele, obrazy, ozdoby i inne , za cenę nie niższą niż 30% wartości oszacowania Regulamin postępowania oraz wykaz przedmiotu sprzedaży dostęp ...


100 zł
Lublin
20-080
61 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Stacje z przynętą na karaluchy, naturalny odstraszacz karalu

Stacje z przynętą na karaluchy, naturalny odstraszacz karalu

- [28.4. 2026]
Stacje z przynętą na karaluchy, naturalny odstraszacz karaluchów, pułapka na karaluchy 2 szt. 4,20€+S&H=5,80€=10€ Stacje z przynętą na karaluchy, naturalny odstraszacz karaluchów, pułapki na karaluchy. BARDZO SKUTECZNA PRZYNĘTA NA KARALUCHY: Środek na karaluchy ma 99% skuteczności i może szybko po ...


W tekście
Zagranica
00-000
41 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Sprzedam monetę 2 złote z roku 1977 r, używana, stan dobry

Sprzedam monetę 2 złote z roku 1977 r, używana, stan dobry

- [28.4. 2026]
Sprzedam monetę 2 złote z roku 1977 r, używana, stan dobry, cena 15 zł., odbiór osobisty, kontakt tel. 664212612.


15 zł
Piekary Śląskie
41-940
74 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Drzewo za darmo

Drzewo za darmo

- [27.4. 2026]
Oddam drzewo za darmo


Za darmo
Kartuski
80-299
45 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Piec kominek

Piec kominek

- [26.4. 2026]
Piec kominek stan dobry brak wypelnienia-szamotu


Zaproponuj
Bytom
41-902
66 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Sprzedam narożnik

Sprzedam narożnik

- [26.4. 2026]
Sprzedam narożnik z funkcją spania wymiary 155 x 250 cm stan dobry plus pojemnik na pościel


500 zł
Bolesławiecki
59-700
52 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj

Strona: Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna




©2026 Bazoš - sprzedam, ogłoszenia Pozostałe
Pomoc, Pytania, Komentarze, Kontakt, Reklama, Regulamin, Polityka prywatności, RSS,

Ogłoszenia Dom i ogród ogółem: 386, w ciągu 24 godzin: 4

Mapa kategorii, Popularne wyszukiwania
Kraje: Polska, Czechy, Słowacja, Austria