Bazos.pl - Ogłoszenia
... ogłoszenia dla każdego
Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Dom i ogród >

Pozostałe


Lista ogłoszeń
Wyświetlono 161-180 ogłoszeń z 183
Cena
Lokalizacja
Wyświetlono
sprzedam bardzo ladny okap, nowy

sprzedam bardzo ladny okap, nowy

- [18.4. 2026]
Mam do sprzedania bardzo ładny, biały okap do kuchni źle dobrałam remontując kuchnię. Zakupiony w leroy merlin . Podaję pełną nazwę artykułu. Okap kominowy Nero Eco 60 T300 biały 60 cm Akpo Oczywiście jest gwarancja i oryginalne opakowanie.


230 zł
Gliwicki
44-194
411 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Sprzedaz dzialki

Sprzedaz dzialki

- [18.4. 2026]
Dzialka rolno lesna na inwestycje lesne


150 000 zł
Wrocławski
54-433
410 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Sprzedam sandały ortopedyczne

Sprzedam sandały ortopedyczne

- [18.4. 2026]
Witam mam do sprzedania sandały ortopedyczne męskie rozmiar 43 firmy Liromed


100 zł
Tarnowski
38-245
359 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Sprzedam figurkę ceramiczną biały wazonik, stan dobry.

Sprzedam figurkę ceramiczną biały wazonik, stan dobry.

- [18.4. 2026]
Sprzedam figurkę ceramiczną biały wazonik, stan dobry, wiek, około 30 lat, przywieziona z RFN. Cena 20 zł., odbiór osobisty, tel. 664212612.


20 zł
Jasielski
38-230
59 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Sprzedam porcelanową figurkę

Sprzedam porcelanową figurkę

- [17.4. 2026]
Piękna figurka elfa z porcelany, produkt australijski , w pudełku wyścielonym atłasem. Figurka nowa. Porcelana kolekcjonerska. Idealna też na prezent na Święto Matki.


50 zł
Warszawa
03-289
74 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Sprzedam toaletę turystyczną

Sprzedam toaletę turystyczną

- [17.4. 2026]
Nowa, przenośna toaleta marki Thetford Campa Potti XGL. Idealna na kemping lub działkę.Zbiornik na nieczystości o pojemności 21 l.oraz wskaźnik jego zapełnienia. Toaleta lekka i wytrzymała.


250 zł
Warszawa
03-289
51 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Mauzer

Mauzer

- [17.4. 2026]
Zbiornik 1000l na plastikowej palecie po wosku


150 zł
Koniński
62-550
89 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Sloiczki ozdobne

Sloiczki ozdobne

- [16.4. 2026]
Zestaw pięciu dekoracyjnych słoików z czerwono-białymi i niebiesko-bialymi wzorzystymi pokrywkami. Słoiki wykonane są ze szkła, co nadaje im elegancki wygląd. Mogą być wykorzystywane do przechowywania różnych produktów lub jako dekoracja wnętrza.


30 zł
Warszawa
02-668
88 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Ikona Święta Ludmila

Ikona Święta Ludmila

- [16.4. 2026]
Ikona wykonana jest temperą żółtkową na desce drewnianej (bukowej) o wymiarach 28 x 23 cm (grubość 2 cm), na podkładzie kredowym, złocona 24-karatowym złotem płatkowym, lakierowana.


500 zł
Rybnik
44-210
48 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Ikona Święta Katarzyna

Ikona Święta Katarzyna

- [16.4. 2026]
Ikona wykonana jest temperą żółtkową na desce drewnianej (bukowej) o wymiarach 28 x 23 cm (grubość 2 cm), na podkładzie kredowym, złocona 24-karatowym złotem płatkowym, lakierowana.


800 zł
Rybnik
44-210
72 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Termometr rtęciowy lekarski w etui NOWY

Termometr rtęciowy lekarski w etui NOWY

- [15.4. 2026]
Sprzedam nowy termometr lekarski . Szklany prawdziwy jak dawniej były . Wiarygodny pomiar temperatury człowieka pod pachą jak kiedyś. Termometr pochodzi z wojskowych zapasów . Fabrycznie nowe. Szklany termometr w etui jak na foto. Nie elektroniczny . Jedyny wiarygodny pomiar temperatury ciał ...


35 zł
Piaseczyński
05-500
58 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
TERMOMETR RTĘCIOWY LEKARSKI pod pachę tradycyjny

TERMOMETR RTĘCIOWY LEKARSKI pod pachę tradycyjny

- [15.4. 2026]
Sprzedam nowy termometr lekarski . Szklany prawdziwy jak dawniej były . Wiarygodny pomiar temperatury człowieka pod pachą jak kiedyś. Niezawodny , nie potrzebuje baterii. Termometr pochodzi z wojskowych zapasów . Fabrycznie nowe w plastykowym etui. Szklany termometr w etui jak na foto. Inne sp ...


35 zł
Piaseczyński
05-500
86 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Madonna, Jezus, posągi, krzyż, świecznik, miska

Madonna, Jezus, posągi, krzyż, świecznik, miska

- [15.4. 2026]
Rzeźby od 117 - 217 PLN Krzyże 25 - 35 PLN świeczników NOK 6 PLN misek NOK 30 - 50 PLN https://truhlarstvi-ziskal.cz/


W tekście
Zagranica
00-000
65 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Bzy obraz olejny  40cm - 60cm

Bzy obraz olejny 40cm - 60cm

- [14.4. 2026]
Obraz olejny dostępny ,,Bzy w bukiecie ,, rozmiar 40-60 cm namalowany ekspresyjnie w bogatej, nasyconej kolorystyce. Doda każdemu wnętrzu niepowtarzalnej atmosfery. Serdecznie polecam. Obraz jest oryginalny. Sygnowany podpisem , na życzenie dołączam certyfikat. Boki zamalowane w kolorze t ...


390 zł
Warszawski zachodni
05-870
66 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
kosztorysowanie budowlane

kosztorysowanie budowlane

- [14.4. 2026]
Oferuję profesjonalne kosztorysowanie budowlane wszystkich branż.Również wszystkie instalacje.Budowa,przebudowa,remonty,adaptacje,modernizacje, termomodernizacje,rozbiórki. Kosztorysy inwestorskie,ofertowe,powykonawcze.Przedmiary,obmiary,wyceny.Z projektów lub z gotowych przedmiarów,szkody górnicze ...


7 zł
Mysłowice
41-400
62 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Stare desky belky

Stare desky belky

- [14.4. 2026]
Jestem zainteresowany kupnem starych pryzm i desek ze stodoły cena za m2 starych desek nasłonecznionych 16-20 € m2 Płacę gotówką


W tekście
Głubczycki
48-140
46 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Sprzedam małe bombki na choinkę w dwóch paczkach, w jednej p

Sprzedam małe bombki na choinkę w dwóch paczkach, w jednej p

- [13.4. 2026]
Sprzedam małe bombki na choinkę w dwóch paczkach, w jednej paczce 12 sztuk, stan bardzo dobry, cena 1 paczki 12 zł., dwóch paczek 24 zł, odbiór osobisty, kontakt tel. 664212612.


24 zł
Piekary Śląskie
41-940
53 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Sprzedam obraz religijny- Matka boska karmiąca

Sprzedam obraz religijny- Matka boska karmiąca

- [12.4. 2026]
https://allegro.pl/oferta/matka-boska-karmiaca-obraz-reprodukcja-50-na-70-cm-17673503165 Obraz jest ręcznie malowany farbami olejnymi na płótnie. Wykonała go absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Wzór obrazu jest niepowtarzalny, nie jest to reprodukcja, ani druk. Format około: 50 ...


420 zł
Węgrowski
07-100
65 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Sprzedam obraz Motyle - dyptyk

Sprzedam obraz Motyle - dyptyk

- [12.4. 2026]
Obraz jest ręcznie malowany farbami olejnymi na płótnie. Wykonała go absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Wzór obrazu jest niepowtarzalny, nie jest to reprodukcja, ani druk. Format około: 100 na 50 około cm i drugi obraz mniejszy około formatu A3 Dyptyk - dwa obrazy, które ...


600 zł
Warszawa
03-299
49 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
SPRZEDAM OBRAZ OLEJNY, Kraków - pejząż

SPRZEDAM OBRAZ OLEJNY, Kraków - pejząż

- [12.4. 2026]
, SPRZEDAM OBRAZ OLEJNY, Kraków - pejząż https://allegro.pl/oferta/sprzedam-obraz-olejny-krakow-pejzaz-17770977445 Obraz jest ręcznie malowany farbami olejny na płótnie. Wykonała go absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Wzór obrazu jest niepowtarzalny, nie jest to reprodukcja, ani dr ...


799 zł
Płoński
09-100
61 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj

Strona: Poprzednia 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna




©2026 Bazoš - sprzedam, ogłoszenia Pozostałe
Pomoc, Pytania, Komentarze, Kontakt, Reklama, Regulamin, Polityka prywatności, RSS,

Ogłoszenia Dom i ogród ogółem: 386, w ciągu 24 godzin: 4

Mapa kategorii, Popularne wyszukiwania
Kraje: Polska, Czechy, Słowacja, Austria